سرور مجازی ایران

آپتایم بالا سیستم عامل انتخابی. ویندوز سرور , لینوکس , میکروتیک

مشاهده پلن ها


سرور مجازی پرسرعت
( منابع اختصاصی )

سرعت بسیار چشمگیر
مناسب مصارف سنگین

مشاهده پلن هاسرور مجازی چیست ؟

سرور مجازی یا وی پی اس VPS مخفف Virtual Private Server می باشد که به معنی سرور اختصاصی مجازی است.
سرور مجازی یا وی پی اس تمام قابلیتهای سرور اختصاصی را دارا میباشد و شما با خرید سرور مجازی ارزان یا همان وی پی اس ارزان میتوانید در هزینه صرفه جویی کنید ولی در مصارف سنگین حتما باید سرور مجازی پرسرعت را خریداری نمایید و سرور ارزان پاسخگو پروسه های سنگین نیست .

این سرویس بر روی سرور اختصاصی توسط مجازی ساز ایجاد می شود.
به زبان ساده مجازی ساز سرور اختصاصی را به چند سرور کوچک تر با قدرت کمتر تقسیم بندی میکند و در این سرور های تقسیم شده کاربر می تواند برای هر سرور مجازی سیستم عامل جداگانه داشته باشد و سرور ها به صورت جداگانه از هم کار میکنند.

در سرور مجازی سیستم عامل های متفاوتی بنا به نیاز کاربران مانند ویندوز سرور , لینوکس و میکروتیک نصب میشود . البته سرور مجازی ارزان جهت مصارف سنگین اصلا مناسب نیست و شما میتوانید با خرید سرور مجازی پرسرعت و یا سرور مجازی نرمال اقدام به فعالیت ویندوزی نمایید

این سرورها مصارف متفاوتی دارند بطور مثال میتوانند برای میزبانی سایت یا ارسال ایمیل و یا برای دانلود و آپلود یا حتی کار شخصی و بسیار موارد دیگر مورد استفاده قرار بگیرد.

با خرید سرور مجازی امکان نصب مجازی ساز وجود ندارد و کاربران نمیتوانند با خرید یک سرور مجازی خود اقدام به فروش سرور نماید برای فروش سرور مجازی کاربران باید سرور اختصاصی و یا نمایندگی فروش سرور مجازی را از ما تهیه کنند.

سرور استار: فروش سرور مجازی در سرور استار با تکنولوژی روز دنیا و سخت افزار های به روز قدرتمند در دو نوع سرور مجازی ارزان با منابع اشتراکی و سرور مجازی پرسرعت که سرور مجازی منابع اختصاصی محصوب میشوند است.

سرور استار با بکارگیری نسل جدید سرور اختصاصی  با رم های DDR4 و هارد های SSD NVMe , SSHD , SAS و  سی پی یو های قدرتمند با بنپمارک بالا مانند Ryzen 7 18000X . Intel 4790K و همچنین تنوع در بکارگیری بهترین مجازی سازهای روز دنیا مانند مجازی سازهای محبوب KVM , OpenVZ , Virtualizor و VMware جهت ارائه سرور مجازی استفاده مینماییم که باعث شده برای کاربران تنوع در محصولات و سحولت انتخاب سرویس متناسب با نیاز را به همراه داشته باشد.

سرور استار همواره با فروش سرور مجازی ارزان , سرور مجازی پرسرعت , سرور مجازی وارز و سرور مجازی نیمه اختصاصی در خدمت شما است. جهت خرید سرور مجازی ارزان  و خرید سرور مجازی پرسرعت با منابع اختصاصی  با ما تماس بگیرید.

sv,v l[hcd hvchk


سرور مجازی ارزان


logo-samandehi