تکمیل شماره موبایل جهت اطلاع رسانی پیامکی

دروداز تمام کاربران خوب سروراستار تقاضا میکنیم جهت اطلاع رسانی پیامکی نسبت به تکمیل و یا تصحیح شماره همراه صحیح خود طبق آموزش زیر اقدام نمایید.از ناحیه کاربری وارد منو اطلاعات حساب و سپس ... بیشتر »

۲۵ آبان ۱۳۹۷
افزایش دوباره قیمت ارز و نرخ سرویسها

درود فراوان دوستان متاسفانه با افزایش پلکانی قیمت ارز خارجی و اوضا نابسامان در کشور و بازار دلار پرداخت ارزی تا 14200 تومان رسیده است و در پی ان افزایش مبلغ فاکتورهای پرداختی شرکت را به دنبال ... بیشتر »

۱۴ شهریور ۱۳۹۷
دریافت نماد اعتماد 2 ستاره

درود بر شماضمن اینکه سایت سرور استار در چندین سال گذشته و از ابتدا پیدایش و معرفی سیستمی با نام نماد اعتماد الکترونیکی این نماد را دریافت نموده و در سایت قرار داده بوده پس از مدتی لزومی بر تمدید ... بیشتر »

۹ مرداد ۱۳۹۷
افزایش قیمت سرویسها به دلیلی افزایش نرخ ارز...

درود فراوان دوستان متاسفانه با افزایش ناگهانی قیمت ارز در یک ماه اول سال 97 تا الان که دلار پرداخت ارزی تا 8000 تومان رسیده است و در پی ان افزایش مبلغ فاکتورهای پرداختی شرکت را به دنبال داشته ( ... بیشتر »

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
استایل جدید سرور استار

درود

خلاصه استایل اصلی سایت هم خونه تکونی کردیم

به زودی سرویسهای جدیدی اضافه میشه۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
ارتقا پرتال کاربران

درود فراوان پس از چندین سال تصمیم گرفتیم از پرتال قدیمی خدا حافظی کنیم و ناحیه مدیریتی کاربران رو به ورژن جدید و به روز ارتقا بدیماز این پس کاربران قدیمی تو این ناحیه کاربری میتونن فعالیت رو ... بیشتر »

۱۴ فروردین ۱۳۹۷